Sequessome technologija

Technologija „Sequessome“

 

 Veiksmingos biologinės kilmės tepamosios medžiagos

 

FLEXISEQ™ yra vandeninis gelis, kuriame gausu mikroskopinių kapsulių – mikrokapsulių „Sequessome™“. Mikrokapsules sudaro natūralios žmogaus organizme esančios molekulės, vadinamos fosfolipidais. Jos suteikia sinoviniam skysčiui tepamųjų savybių.

Be to, mikrokapsulės „Sequessome™“ yra itin lanksčios ir lengvai suspaudžiamos, o tai didina jų tepamąjį poveikį.

 

 

 

 

  

 

Kelionė į sąnario vidų

 

Užtepus „FLEXISEQ™“ ant odos, vandeninis gelis pradeda džiūti sužadindamas jo sudėtyje esančias mikrokapsules „Sequessome™“.

Mikrokapsulės „Sequessome™“ turi būti apsuptos vandens (jo yra gelio sudėtyje), o šiam garuojant, jos pradeda „ieškoti“ kito artimiausio vandens šaltinio, t. y. skverbiasi į poodinius audinius. Dėl itin lengvai įsispraudžia tarp odos ląstelių ir švelniai prasiskverbia pro natūraliai susidariusius tarpelius tarp jų.

Gelio „FLEXISEQ™“ sluoksnyje yra milijonai mikrokapsulių „Sequessome™“. Toks didelis mikrokapsulių, prasiskverbiančių į odą, kiekis dar giliau pastumia audiniuose jau esančias mikrokapsules. Vėliau mikrokapsulės „Sequessome™“ skverbiasi vis giliau į odą pro poodinius audinius, kol patenka į sąnarius, kuriuose užpildo vandeningą sinovinio skysčio aplinką.

 

 

 

Osteoartrito pažeistas sąnarys

 

Sąnario kapsulėje esančias mikrokapsules „Sequessome™“ pritraukia pažeistas kremzlinis paviršius. Čia jos pradeda kauptis ir suformuoja fosfolipidų plėvelę.

Taigi „Sequessome™“ užpildo išretėjusį tepamųjų medžiagų, įprastai esančių ant sveikos kremzlės, sluoksnį ir numalšina skausmą bei sumažina sąnarių sąstingį. Ilgainiui tolesnis kremzlės būklės blogėjimas gali būti pristabdytas.

 

 

 

 

  

Mikrokapsulės „Sequessome“ padengia pažeistą kremzlę

  • Mažesnė trintis
  • Sumažėjęs skausmas
  • Sumažėjęs sąstingis